Rolety nadprożowe Beck & Heun

Rolokasety Beck & HEUN

Rolety nadprożowe to idealna oferta dla tych, którzy chcą zamontować rolety w nowobudowanych obiektach. Łączą one w sobie zalety rolet dostawnych z zachowaniem architektonicznej koncepcji obiektu. W tym systemie montażu można zastosować wszystkie rodzaje profili roletowych, jak i całą gamę sterowań, począwszy od ręcznych poprzez elektryczne, aż do systemów centralnego sterowania wszystkich rolet zamontowanych w obiekcie.Rolokaseta Beck & Heun

Rolokasety gwarantują proste i szybkie wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne mocowanie do elementów konstrukcyjnych budynku oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Można je stosować z każdym systemem stolarki okiennej. Jedynym "problemem" jest to, że instalację rolokaset należy przewidzieć już na etapie projektowania budynku.

Rolokaseta Beck & HeunWyposażenie rolet w napęd elektryczny i sterowanie centralne w znaczący sposób poprawi komfort i wygodę ich użytkowania. Inteligentny systemem do automatyzacji rolet i markiz pomaga oszczędzić czas i pieniądze oraz ograniczyć wysiłek. Dzięki automatyce rolety będą mogły samoczynnie podnosić się i opuszczać, symulując Państwa obecność w domu.

 

Instalacja rolet zewnętrznych w systemie RKS jest przedsięwzięciem wieloetapowym. Już na etapie wznoszenia ścian należy zabudować w nadprożach skrzynki rolokaset.
Kompletne, gotowe do montażu skrzynki z listwami tynkowymi i pokrywami bocznymi, oferowane są w trzech rozmiarach 240 x 250, 300 x 250 i 300 x 300.